ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

1. Найменування: КП "Першоцвіт" Великосорочинськоїсільської ради

2. Місцезнаходження: вул.Перемоги 78-А, с. Великі Сорочинці, Полтавська область, 37645

3. Код ЄДРПОУ: 40439423

4. Категорія предмета закупівлі: Товар

5. Назва предмету закупівлііззазначенням коду за Єдинимзакупівельним словником: Контейнери для сміття 120 л (колірзелений)згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудинивисокоготиску

6. Дата оголошення: вересень 2023 року

7. Процедура закупівлі: відкриті торги

8. Ідентифікатори в електроннійсистеміпублічнихзакупівель:

8.1. Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-27-002090-b

8.2. Ідентифікаторзакупівлі: UA-2023-09-28-007233-a

9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідноізтехнічнимзавданням. Зазначено у додатку 5 до тендерноїдокументації.

10. Обґрунтуваннятехнічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Потреба закупівлі сміттєвих баків визначена недостатньою кількістю наявних баків, з урахуванням діяльності підприємства. Наявні баки зеленого кольору, таким чином, для зберігання візуальної картини вулиць, баки, які плануються для придбання мають не відрізнятись за кольором від встановлених. Номінальний об’єм баків визначено з урахуванням технічних характеристик наявнихсміттєвозів. Максимальна вага баків, наявність колес, місце для закладанняноги  на задній стінці баків передбачає їх зручний нахил та пересування за допомогоюлюдського ресурсу. Матеріал з якого мають бути виготовлені баки - поліетиленвисокоїщільності.

11. Строк виконанняробіт: до 31.12.2023 року

12. Очікуванавартість предмета закупівлі: 561000.00 грн. (п’ятсотшістдесят одна тисяча гривень нуль копійок)(з ПДВ)

13. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: шляхом здійснення аналізу цін,серед постачальників через ЗМІ.

14. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: рішення №17 від 15.09.2023року 35 позачерговою  сесією восьмого скликання Великосорочинської сільської ради