Оголошення!

ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради має намір здійснити Нове будівництво Модульного Центру надання адміністративних послуг по вул.Гоголя у с.Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

14:00:32 01.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради має намір здійснити технічне обслуговування та поточний ремонт зовнішніх освітлювальних мереж.

11:00:36 30.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради має намір здійснити Нове будівництво водогону по вулиці Степовій в селі Великий Байрак Миргородського району Полтавської області. Коригування.

12:50:10 25.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради має намір замовити розробку проєктно-кошторисної документації на виготовлення план-схеми з встановлення відсутніх дорожніх знаків по вулицям: Центральна, Свободи, Новоселівська, на ділянці маршруту шкільного автобуса по підвезенню учнів від ОЗЗСО "Великосорочинський ліцей ім. М.В.Гоголя" в с.Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

13:00:32 16.01.2024

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

11:00:00 01.12.2023

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – Стратегії розвитку Великосорочинської сільської територіальної громади на 2023 - 2027 роки