Оголошення!

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради має намір придбати лічильники електроенергії для поточного ремонту вуличного освітлення населених пунктів громади.

16:17:17 21.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради має намір виготовити детальні плани територій для обслуговування артезіанських свердловин в межах населених пунктів Солонці та Ковалівка Миргородського району Полтавської області.

10:49:34 19.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

Продовжено термін прийняття цінових пропозицій на Нове будівництво Модульного Центру надання адміністративних послуг по вул.Гоголя у с.Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області до 28.02.2024 року.

09:27:56 19.02.2024

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

13:18:07 05.02.2024

13:17:34 05.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради має намір здійснити Нове будівництво Модульного Центру надання адміністративних послуг по вул.Гоголя у с.Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

14:00:32 01.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради має намір здійснити технічне обслуговування та поточний ремонт зовнішніх освітлювальних мереж.

11:00:36 30.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради має намір здійснити Нове будівництво водогону по вулиці Степовій в селі Великий Байрак Миргородського району Полтавської області. Коригування.

12:50:10 25.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради має намір замовити розробку проєктно-кошторисної документації на виготовлення план-схеми з встановлення відсутніх дорожніх знаків по вулицям: Центральна, Свободи, Новоселівська, на ділянці маршруту шкільного автобуса по підвезенню учнів від ОЗЗСО "Великосорочинський ліцей ім. М.В.Гоголя" в с.Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

13:00:32 16.01.2024