Послаблення карантину

На підставі Протоколу Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області №16/2020 від 23 травня 2020 року та пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України №392 "про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території УЦкраїни гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів" від 20 травня 2020 року, виходячи із сприятливої епідемічної ситуації, що склалася на території Великосорочинської об'єднаної територіальної громади

18:31 23.05.2020

Цьогорічний День вишиванки присвячується українській родині та родоводу

День вишиванки - традиційного українського одягу - уже 15 рік поспіль святкують українці усього світу. Не лише свято має цікаву історію виникнення. Наше національне вбрання, яке вподобав увесь світ, славиться неймовірними фактами про його символіку й використання у побуті. Воно допомагає зберігати українські цінності та популяризувати їх серед молоді та населення загалом. А ще - пам'ятати традиції наших предків.

11:54 21.05.2020

Обережно! Сказ!

В Україні час від часу трапляються випадки сказу тварин, тому вважаємо за необхідне нагадати про небезпеку цієї хвороби.

10:05 14.05.2020

Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з веденням обов'язків землевпорядника на період відсутності основного працівника.

14:17 08.05.2020

Шановні друзі, колеги, партнери!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області радий Вам повідомити, що вийшов електронний варіант щомісячної юридично - просвітницької газети "Правовий вісник".

14:16 28.04.2020

До уваги жителів громади!

З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2 в с. Великі Сорочинці відвідування кладовищ населенням, у тому числі, присутність них священнослужителів, з метою поминальних заходів та встановлення намогильних споруд (окрім поховання), перенесено на 06.06.2020 року або ж на після карантинний період.

11:49 24.04.2020