ОГОЛОШЕННЯ!

18 березня 2021 року о 9 годині 30 хвилин у глядацькому залі Великосорочинського СБК (с. Великі Сорочинці, вул. Гоголя, 26) відбудеться 7 позачергова сесія 8 скликання Великосорочинської сільської ради. Пленарне засідання сесії відбудеться з урахуванням карантинних обмежень.

08:45 17.03.2021

Із 1 квітня в Україні стартує акція «Серце до серця»

В усіх регіонах України у період із 1 квітня по 30 вересня 2021 року відбуватиметься 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!». Акцію організовують шістнадцятий рік поспіль. За цей час вона встигла набути загальнонаціональної підтримки. За 15 років діяльності фонду спільними зусиллями було зібрано 42 786 419,30 грн, за які придбано медичне обладнання й передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.

07:58 11.03.2021

Великосорочинська сільська рада уклала Меморандум про спільний ремонт доріг з ДП "Агенство місцевих доріг Полтавської області" за умови співфінансування 50/50

09 березня 2021 року відбулася зустріч голови Великосорочинської сільської ради Олександра Тищицького та представників ДП "Агенство місцевих доріг Полтавської області", де було укладено Меморандум про спільний ремонт доріг Великосорочинської громади з Агенством місцевих доріг Полтавської області за умови співфінансування 50/50.

16:50 10.03.2021