Дата: від до Скинути

Інформація Мінсоцполітики щодо проходження ідентифікації українськими пенсіонерами

Узв'язку з тим, що багато пенсіонерів звертаються із питаннями про необхідність проходження фізичної ідентифікації, роз'яснюємо ключові моменти. Чи є вимога проходження фізичної ідентифікації пенсіонерами нововведенням?

09:45 13.11.2023

Рятувальники нагадують про дотримання правил пожежної безпеки

За статистикою восени та взимку через неправильне поводження з пічним та газовим опаленням, недотримання правил пожежної безпеки в побуті, порушення вимог використання побутових приладів зростає кількість пожеж. Для безпечного проведення опалювального сезону фахівці ДСНС радять уважно слідкувати за станом та справністю електромережі, виходячи з приміщень не залишати увімкненими телевізори, праски та інші побутові прилади. Не можна вмикати одночасно побутові електроспоживачі великої потужності, курити у ліжку. Варто подбати про стан опалення в оселі та не використовувати старі чи несправні обігрівачі. Малолітні діти повинні завжди бути під наглядом, не можна їм дозволяти бавитися сірниками. При виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення! Щодня рятувальники разом з працівниками поліції, соціальними працівниками, представниками підрозділів місцевої пожежної охорони та органів місцевої влади проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу. Крім нагадування правил пожежної безпеки, надзвичайники на прикладі конкретних будинків дають поради як покращити протипожежний стан.

08:30 13.11.2023

Росія готується до зими, і в Україні вся увага має бути зосереджена на захисті та відповідях терористам – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки! Щоразу, коли завершується ще один тиждень війни – нашої оборони, наших активних дій, – важливо сказати одне: подякувати.

08:00 13.11.2023

12 листопада – Всесвітній день боротьби з пневмонією

Пневмонія – це гостре інфекційне запалення легень, яке може спостерігатися у пацієнтів різного віку і являє собою сукупність патологічних процесів, що розвиваються в легеневій тканині. Збудниками пневмонії найчастіше бувають бактерії, віруси або грибки. Зазвичай вони передаються при вдиханні аерозолю, що містить мікроорганізми. Бактеріальна інфекція – це процес, домінуючим збудником є стрептокок, рідше – мікобактерія чи легіонера. Вірусна інфекція виникає при враженні вірусами. Найчастіше це вірус грипу, респіраторно-синцитіальний вірус, вірус кору та інші. Грибкову інфекцію викликають цвілеві, дріжджоподібні гриби, пневмоцисти.

14:00 12.11.2023

Дія.Освіта: Серіали для військовослужбовців

Дія.Освіта – це національна едьютейнмент освітня платформа актуальних знань та навичок. Тут кожен може безоплатно здобути важливі знання заради власного розвитку. На платформі розміщені симулятори, розроблені з метою поліпшення практичної частини навчання. Вони надають можливість здобути практичний досвід у вирішенні реальних завдань. Також можна безкоштовно опанувати близько 50 актуальних професій за допомогою освітніх серіалів, пройти онлайн-тестування, щоб з’ясувати, яка професія підходить конкретній людині.

10:30 12.11.2023

Хочеш мати друга? Будь другом!

Мати домашнього улюбленця — дуже класно! Однак слід пам'ятати, що це ще й велика відповідальність. Дотримуватися правил безпечного поводження з домашніми тваринами легко, просто пам'ятай правила поведінки з іншими людьми!

15:30 11.11.2023

Філіп Пронін: «Зміцнюємо якісні зв'язки із нашими оборонцями»

Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін провів чергову зустріч із військовими. «Зміцнюємо якісні зв'язки із нашими оборонцями. Під час чергової зустрічі обговорили нагальні потреби та можливості, які дозволять їх оперативно реалізувати. Наша мета – реагувати у найкоротші терміни, – зауважив Філіп Пронін. – Зосередили увагу також на важливості захисту об'єктів критичної інфраструктури. Безпека жителів Полтавщини – пріоритет нашої роботи».

15:30 11.11.2023

Звернення начальника Полтавської ОВА Філіпа Проніна із нагоди Дня звільнення міста Херсона від російських окупантів

Місто-символ неймовірної сили духу та спротиву. 11 листопада – історичний день для Херсона. Річниця його звільнення від російських окупантів. Полтавщина підтримує Херсон і його мешканців. За цей час відправили понад 500 тонн гуманітарної допомоги – води, продовольства, побутових речей. Відбулася не одна ротація наших фахівців із різних сфер. Це сотні медиків, архітекторів, комунальників, рятувальників, правоохоронців. Пліч-о-пліч зі своїми колегами вони ліквідовували наслідки ворожих дій, лікували людей, фіксували пошкодження, забепечували правопорядок. Допомагали й підтримували. І така співпраця не припиняється.

10:15 11.11.2023