Дата: від до Скинути

Будівельники з Полтавщини відновили 36 домогосподарств у Правдиному Херсонської області

Житель Правдиного Владислав Бойко після російської окупації самотужки намагався відбудувати пошкоджений обстрілами дім. «З даху всієї хати залишилося може десяток шиферу, так само й кухня. Сарай згорів», – розповідає Владислав Бойко. – Спочатку частково лагодив пошкоджене майно самотужки».

12:45 04.11.2023

Полтавщина продовжує налагоджувати міжнародні зв’язки

В обласному центрі відбулася зустріч з американською делегацією зі штату Юта, представниками ГО «August mission». Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. «Зосередилися на складових нашої подальшої взаємодії. Це підтримка українських оборонців, соціальна сфера, економічний розвиток та залучення іноземних інвестицій для розвитку Полтавщини», – зазначив Філіп Пронін.

19:30 03.11.2023