Про заборону спалювання сухої трави!

Щорічно, із приходом весни природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загоряється від сірника чи цигарки. Мешканці житлових будинків активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Вони завдають шкоду як господарствам так і лісовим насадженням. Зупинити вогонь, що набрав силу, буває дуже непросто.

09:09 09.04.2020

До відома жителів Великосорочинської ОТГ!

Сьогодні, 27 березня, відбулася нарада у в.о. голови Великосорочинської сільської ради Шурдак О.В за участі заступника сільського голови Нечитайла А.В., секретаря виконавчого комітету Гришко Л.Г.. На нараді були присутні начальник відділу ОКМС виконавчого комітету Лабудяк Л.М., директор КП "Першоцві" Прокоф'єв С.В.. Присутніх проінформовано про те, що у разі виявлення у Миргородському районі хворих на коронавірус COVID-19, у терміновому порядку будуть блоковані в'їзди та виїзди з району всіх транспортних засобів окрім тих, що забезпечують життєдіяльність громади. Також обговорено перелік інтенсивного поширення вірусної інфекції. За підсумками даної наради дані відповідні доручення.

15:08 27.03.2020