Ворог вчергове атакував Полтавщину

Ворог вчергове атакував Полтавщину Вночі ворог атакував Полтавщину. Є влучання у складське приміщення у Миргородському районі. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. «Це спричинило пожежу на площі 100 м². На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих», – додав Філіп Пронін.

08:03 15.02.2024

Як звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Як звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини У разі порушення прав людини та прав громадянина, кожен може звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Це особа, яка здійснює парламентський контроль за додержанням конституційних прав та свобод людини й громадянина в Україні. Наразі з 2022 року Уповноваженим ВР України з прав людини є Дмитро Лубінець. Звернутися до Уповноваженого можна:

10:45 13.02.2024

У Великосорочинській громаді діє Комплексна програма реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників та Захисниць України, членів сімей загиблих Великосорочинської територіальної громади на 2024 рік.

З 01 січня 2024 року у Великосорочинській громаді діє Комплексна програма реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників та Захисниць України, членів сімей загиблих Великосорочинської територіальної громади на 2024 рік.

10:10 13.02.2024

Працюємо, щоб додати більше ефективності нашим мобільним вогневим групам та щоб ще більше регіонів України отримали РЕБ – звернення Президента

Дорогі українці, українки! Кілька важливих речей за цей день. Почав цей день із чергових призначень. Потім – доповіді щодо ситуації на фронті, від наших військових. А також звіти від МВС, ДСНС, регіональних влад щодо роботи нашої ППО – протидії російським ударам, ліквідації наслідків, посилення наших спроможностей. І зараз – передусім – я хочу подякувати всім нашим захисникам неба, які кожної ночі, кожного дня відбивають російські атаки дронами й ракетами. Настільки, наскільки це дозволяє сила нашої ППО зараз. Лише від минулого вечора й до ранку сьогодні вдалося знищити сорок «шахедів» – більшість із застосованих Росією. Майже увесь цей результат – наших мобільних вогневих груп. У різних регіонах – Київщина, Житомирщина, Вінниччина, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Кіровоградська, Черкаська області, наша Дніпровщина… Я дякую кожному воїну, які й зараз, і щодоби – на бойовому чергуванні, рятують нашу інфраструктуру, наших людей. Від початку року й по цей час збито вже 359 «шахедів». Влучність наших захисників неба, робота РЕБ, підтримка кожного з наших партнерів щодо повітряного щита – це буквально порятунок життів. Працюємо, щоб додати більше ефективності нашим мобільним вогневим групам та щоб ще більше регіонів України отримали захисні системи РЕБ. Це – один із ключових пріоритетів року.

09:00 12.02.2024