Як звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Як звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини У разі порушення прав людини та прав громадянина, кожен може звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Це особа, яка здійснює парламентський контроль за додержанням конституційних прав та свобод людини й громадянина в Україні. Наразі з 2022 року Уповноваженим ВР України з прав людини є Дмитро Лубінець. Звернутися до Уповноваженого можна:

10:45 13.02.2024

У Великосорочинській громаді діє Комплексна програма реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників та Захисниць України, членів сімей загиблих Великосорочинської територіальної громади на 2024 рік.

З 01 січня 2024 року у Великосорочинській громаді діє Комплексна програма реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників та Захисниць України, членів сімей загиблих Великосорочинської територіальної громади на 2024 рік.

10:10 13.02.2024

Працюємо, щоб додати більше ефективності нашим мобільним вогневим групам та щоб ще більше регіонів України отримали РЕБ – звернення Президента

Дорогі українці, українки! Кілька важливих речей за цей день. Почав цей день із чергових призначень. Потім – доповіді щодо ситуації на фронті, від наших військових. А також звіти від МВС, ДСНС, регіональних влад щодо роботи нашої ППО – протидії російським ударам, ліквідації наслідків, посилення наших спроможностей. І зараз – передусім – я хочу подякувати всім нашим захисникам неба, які кожної ночі, кожного дня відбивають російські атаки дронами й ракетами. Настільки, наскільки це дозволяє сила нашої ППО зараз. Лише від минулого вечора й до ранку сьогодні вдалося знищити сорок «шахедів» – більшість із застосованих Росією. Майже увесь цей результат – наших мобільних вогневих груп. У різних регіонах – Київщина, Житомирщина, Вінниччина, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Кіровоградська, Черкаська області, наша Дніпровщина… Я дякую кожному воїну, які й зараз, і щодоби – на бойовому чергуванні, рятують нашу інфраструктуру, наших людей. Від початку року й по цей час збито вже 359 «шахедів». Влучність наших захисників неба, робота РЕБ, підтримка кожного з наших партнерів щодо повітряного щита – це буквально порятунок життів. Працюємо, щоб додати більше ефективності нашим мобільним вогневим групам та щоб ще більше регіонів України отримали захисні системи РЕБ. Це – один із ключових пріоритетів року.

09:00 12.02.2024

Підтримка військових, розвиток економіки області, реалізація спортивних ініціатив – Філіп Пронін підбив підсумки тижня

Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін традиційно підбив підсумки тижня. Філіп Пронін разом із своїми заступниками відвідав Миколаївщину. Обговорили з колегами актуальні питання та виклики у роботі. «У фокусі зустрічі – оборонні питання та аграрний сектор. Розглянули можливі варіанти співпраці, – розповів Філіп Пронін. – На Миколаївщині особисто зустрівся із військовим командуванням. Обговорили актуальні потреби. Взяли їх в роботу. Також нагородили захисників обласними відзнаками». По всій Україні і на Полтавщині зокрема стартував територіальний етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». «Масштабний проєкт об'єднав понад 16 тисяч школярів у нашій області. У складі команд вони змагаються у п'яти видах спорту, – зауважив Філіп Пронін. – Згуртованість, мотивація і нові емоції. Формуємо активну, спортивну, а головне – здорову молодь України».

08:30 12.02.2024

Синоптики попереджають про туман

До кінця доби 11 лютого та вночі і вранці 12 лютого у Полтаві та облсті зберігатиметься туман. Видимість – 100-500 метрів. 1 рівень небезпечності – жовтий.

19:30 11.02.2024

Журналістів навчали базовим навичкам психологічної допомоги

9 лютого у Полтаві та Кременчуці відбулися тренінги для представників медіа та комунікаційних служб із надання першої психологічної допомоги при надзвичайних ситуаціях. Психологи ДСНС розповіли про дієві техніки, які допомагають зняти напругу як після важкого робочого дня, так і в стресовій ситуації. Перший заступник начальника Полтавської ОВА Богдан Корольчук розповів, що в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» в області відбувається серія подібних тренінгів для представників різних професій.

18:30 11.02.2024

Як подати декларацію про відходи?

До 20 лютого підприємства повинні подати декларації про відходи. Такі декларації підприємці заповнюють щороку – фактично звітують державі про утворені ними обсяги відходів. Але якщо раніше за рік подавалось до 15 тисяч таких декларацій, то тепер їх передаватиме переважна більшість компаній у країні. Декларацію мають подавати утворювачі або власники відходів, діяльність яких призводить до утворення небезпечних відходів, або власники відходів, що не є небезпечними, річний обсяг утворення яких перевищує 50 тонн (такий обсяг – це приблизно від двох до шести вантажівок “сміття”). А також підприємства, які здійснюють операції з оброблення відходів.

14:00 11.02.2024