В Україні запрацював Державний реєстр санкцій

В Україні запрацював Державний реєстр санкцій. Його створено з метою надання безоплатного публічного доступу громадян до актуальної та достовірної інформації про суб'єктів, щодо яких застосовано санкції. У реєстрі – 17 202 фізичних та юридичних особи, які вважаються підсанкційними. Ведення реєстру забезпечує Апарат РНБО України.

11:30 07.02.2024

Понад 98 мільйонів гривень спрямовано на грудневі виплати за програмою «Прихисток»

Умежах реалізації проекту «Прихисток» профінансовано компенсації за грудень 2023 року на загальну суму 98,8 мільйона гривень. Ці кошти були перераховані понад 84 тисячам власників житла, які безкоштовно розмістили внутрішньо переміщених осіб. Зазначимо, що за програмою «Прихисток» передбачена компенсація витрат власникам житла у розмірі близько 450 гривень на місяць (14,77 гривні на день) за розміщення одного ВПО.

11:20 07.02.2024

В Україні запрацював координаційний штаб з питань приведення до належного стану захисних споруд цивільного захисту

6 лютого відбулось перше засідання Координаційного штабу з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту як таких, що мають стратегічне значення для забезпечення захисту населення, у належний стан. Нагадаємо, Координаційний штаб було створено Кабінетом міністрів за ініціативи Міністерства стратегічних галузей промисловості 29 грудня. Це тимчасовий консультативно-дорадчий орган КМУ, він сприятиме тісній співпраці та комунікації між центральними та місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, а також оперативному розв’язанню питань, що виникають у процесі.

10:45 07.02.2024

Проведені нарахування та фінансування державних соціальних допомог за лютий 2024 року

Забезпечення вчасного нарахування та виплати державних соціальних допомог перебуває на постійному контролі Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної військової адміністрації. Понад 69,8 тисяч мешканців області отримують виплату державних соціальних допомог у лютому 2024 року на загальну суму 180,4 млн грн.

10:15 07.02.2024

Філіп Пронін: «Комплексна реабілітація військових і підтримка родин полеглих захисників – незмінний пріоритет нашої роботи»

Начальник ОВА Філіп Пронін, його перший заступник Богдан Корольчук та заступник Антон Чубенко зустрілися з ректором Полтавського державного медичного університету Вячеславом Жданом. У ході зустрічі обговорили подальшу співпрацю.  «Комплексна реабілітація військових і підтримка родин полеглих захисників – незмінний пріоритет нашої роботи. Надійним партнером у цьому питанні виступає виш, – зауважив Філіп Пронін. – Спільно працюватимемо над створенням мультидисциплінарних команд. До їх складу увійдуть фахівці галузей охорони здоров’я, соцзахисту, освіти та органів місцевого самоврядування. Вони допомагатимуть військовим і рідним полеглих воїнів адаптуватися до цивільного життя, зміцнювати фізичне та ментальне здоров’я».

08:15 07.02.2024

Підписав указ, який розпочинає створення окремого роду сил – Сил безпілотних систем – звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Короткий звіт про цей день. Провів нараду щодо міжнародної активності для нашої держави в лютому – увесь місяць розплановано. Дуже детально. Фактично – кожен день. Буде багато перемовин, зустрічей, нових домовленостей для України, для зміцнення наших воїнів.

08:00 07.02.2024

День безпечного інтернету — прокачайте цифрові навички з Дія.Освіта

6 лютого відзначаємо День безпечного інтернету, цього року він збігається з днем народження Дії! Нині онлайн ви можете знайти будь-що — від рецепту млинців до IT-курсів. Щоб користуватися інтернетом з користю, важливо подбати про власну онлайн-безпеку. Із цим допоможе Дія.Освіта.

19:00 06.02.2024

Проєкт «Швидкий шлях до працевлаштування» стартує для жителів Полтавської громади

Якщо ви думаєте, що війна – це не час для розвитку, змін і розкриття власних можливостей – помиляєтеся. Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) разом з проєктною організацією німецької економіки Товариством SEQUA у лютому 2024 року розпочинає новий проєкт для жителів Полтавської громади - «Швидкий шлях до працевлаштування». У плані реалізації проєкту передбачено:

16:15 06.02.2024

Ветерани та ветеранки російсько-української війни можуть пройти дослідження «Гастроскопія» безкоштовно

У рамках співпраці з НСЗУ Національна служба здоров'я України Мінветеранів роз'яснює ветеранам і ветеранкам, які безоплатні послуги при дослідженні «Гастроскопія». Послугу оплачує Національна служба здоров’я України безпосередньо закладу або за пакетом із раннього виявлення онкозахворювання «Езофагогастродуоденоскопія», або за амбулаторним пакетом при інших підставах проведення дослідження. Щоб пройти обстеження безоплатно, потрібно мати електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря.

15:30 06.02.2024

єРобота: стартувала перша в 2024 році хвиля подачі заяв на гранти для переробних підприємств

Українці, які хочуть отримати гранти для започаткування чи розвитку переробного бізнесу, можуть подавати заявки на першу цього року хвилю. Подача заявки здійснюється через портал Дія: https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota Грант до 8 млн гривень надається на придбання основних засобів виробництва (машин та обладнання), а також доставку та введення в експлуатацію основних засобів виробництва, в тому числі програмного забезпечення. Обов’язкові умови: співфінансування держава/отримувач у співвідношенні 50/50 та створення нових робочих місць (до 25). З метою збільшення кількості грантоотримувачів та спрощення складання бізнес-планів командою підтримки реформ Мінекономіки організовано інформаційний ефір: „Гранти для бізнесу. Державні гранти”. Детальніше: https://www.youtube.com/watch?v=Htxb07iRaWU  Переробка – нова філософія економіки України.

13:45 06.02.2024