Державні соціальні стандарти на 2024 рік

Законом України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» визначено прожиткові мінімуми для основних соціальних і демографічних груп населення. Прожиткові мінімуми будуть становити:

10:45 31.01.2024

Генеральний секретар НАТО у Вашингтоні: допомога Україні – це «інвестиція в нашу власну безпеку»

Генеральний секретар Єнс Столтенберг цього тижня перебуває в Сполучених Штатах, де обговорює збереження потужної підтримки України і хід підготовки до присвяченого 75-й річниці НАТО саміту у Вашингтоні. У понеділок, 29 січня 2024 року, Генеральний секретар зустрівся з міністром оборони Ллойдом Остіном ІІІ. У публічному виступі перед двосторонньою зустріччю пан Столтенберг підкреслив, що підтримка союзників допомагає Україні оборонятись від жорстокої російської агресії, і що допомога Україні – це не благодійність, а інвестиція в нашу власну безпеку. Тому він привітав лідерство міністра Остіна і Президента Байдена в забезпеченні продовження американської підтримки.

10:00 31.01.2024

З 1 березня 2024 року розширено коло осіб, які можуть отримати державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям

26 січня 2024 року Кабмін прийняв постанову №94 «Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб». Відповідним документом внесені зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, якими розширена можливість призначення допомогти малозабезпеченим родинам. Це стосується сімей, які повернулись з-за кордону, ще не встигли працевлаштуватися і не мають джерел доходів.

09:45 31.01.2024

Ветеранська політика та підтримка ВПО Полтавщини: пріоритетні напрями роботи у 2024 році

Ключові напрями роботи у 2024 році окреслили на спільному засіданні з районними військовими адміністраціями та територіальними громадами, зокрема посилення в області реалізації ветеранської політики. «Першочерговим завданням є актуалізація виконання постанови Кабміну щодо створення самостійних структурних підрозділів з питань ветеранської політики, забезпечення визначення відповідальних осіб за реалізацію ветеранської політики. Це ключовий напрямок, який потребує постійної, системної роботи. Спільно працюймо заради розбудови системи підтримки кожного ветерана на шляху його повернення від військового до цивільного життя у своїх громадах», – наголосив заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко.

09:15 31.01.2024

Працюємо над новою архітектурою безпеки, яка потрібна Україні, усій Європі, усій Євроатлантиці – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Коротко про цей день. Щойно говорив із Президентом Фінляндії. Дуже тепла розмова. Подякував йому за підтримку України, наших людей, нашої оборони. Відзначив, як багато Фінляндія зробила для власної безпеки – історичні речі – і для безпеки всієї Європи. Маємо змістовну двосторонню співпрацю – найбільшу, ніж будь-коли від здобуття Україною незалежності. Відзначили й те, як важливо, щоб наші держави та всі наші партнери залишались і надалі принциповими у відносинах у європейських і євроатлантичних структурах – щодо нашого регіону, східного флангу Європи.

08:00 31.01.2024

Прем’єр-міністр: Тариф на електроенергію для населення залишається незмінним

Держава продовжує підтримувати українські родини та зберігає пільговий тариф на електроенергію для населення. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 30 січня. «Тариф був і залишається 2 гривні 64 копійки за кВт⋅год. Загалом цієї зими Уряд не планує зміни жодних тарифів для населення», — підкреслив Прем’єр-міністр.

17:05 30.01.2024

У шкільних лігах області найбільше команд – із футзалу

На Полтавщині 358 команд зареєструвалися до участі в шкільних лігах із футзалу. Змагання між закладами відбудуться в березні. Поки ж юні спортсмени створюють команди та інтенсивно тренуються. 10-річний учень НВК №16 із Полтави Михайло вже 5 років відвідує тренування з футболу. Ходить у спортзал 4 рази на тиждень. Нині готується до «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч».

16:30 30.01.2024

У шкільних лігах області найбільше команд – із футзалу

16:30 30.01.2024

На Полтавщині реалізують пілотний проєкт із земельних питань

Полтавська ОВА запустила нову ініціативу співпраці з громадами у земельних питаннях. Цього разу акцент – на мінімальному податковому зобов'язанні. Взаємодіють також із податківцями. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

15:30 30.01.2024