Другий день поспіль ворог атакував Полтавщину

Другий день поспіль ворог атакував Полтавщину. За попередньою інформацією знову є влучання в промисловий обʼєкт у Кременчуцькому районі. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. «На щастя, постраждалих немає. Ворог обовʼязково буде покараний! Дякуємо нашим Силам оборони за захист!» – зауважив він.

08:15 29.01.2024

Саме завдяки нашим воїнам світ продовжує вірити в Україну – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Кілька речей за цей день варто сказати. Перше – вдячність усім нашим воїнам. Кожному й кожній, хто зараз на позиціях, хто у бою, на бойових постах, на бойових завданнях – на всій лінії фронту, від Купʼянська до Кринок. Усім, хто відновлюється після поранень. І хто тренується, щоб приєднатись до Сил оборони та безпеки України. Особливо сьогодні я хочу відзначити наших прикордонників – воїнів підрозділів Прикордонної служби України, які не лише захищають наш державний кордон, але й нарівні з усіма воюють на різних напрямках фронту. Бригада «Сталевий кордон» – міцні воїни, захист Харківщини, Купʼянський напрямок – я дуже вдячний усім вам.

08:00 29.01.2024

Другий етап шкільних ліг на Полтавщині розпочнеться зі змагань із волейболу

Волейбол розпочинає серію міських змагань у шкільних лігах Полтавщини. Гратимуть дівчата та хлопці дев'ятих класів, 2009 року народження та молодші. Вже сформували 421 команду, яка на початку лютого розпочне змагання між закладами. Учениці школи №38 уже сформували свою команду й самі ініціювали тренування.

16:30 28.01.2024

Полтавщина – у трійці областей-лідерів за індексом цифрової трансформації, – Філіп Пронін

Полтавщина увійшла до трійки областей-лідерів за індексом цифрової трансформації за підсумками 2023 року. Про це розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін, підбиваючи підсумки 100 днів роботи команди. «До уваги брали вісім складових. Серед них розвиток ЦНАПів, впровадження режиму «без паперів», інституційна спроможність, цифрова освіта, розвиток інтернету», – розповів Філіп Пронін.

14:00 28.01.2024

32 роки тому Верховна Рада офіційно затвердила Державний Прапор України

Саме в цей день 32 роки тому Верховна Рада офіційно затвердила Державний Прапор України. Прямокутне полотнище із двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору і нижньої – жовтого. «Наш державний символ. Поєднання кольорів, яке є в кожній українській домівці. Стяг, під яким воїни боронять незалежність нашої держави, який спортсмени підіймають на міжнародних аренах, з яким люди по всьому світу виходять на площі, щоб підтримати Україну, – говорить начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. – Ворог намагається знищити нас, нашу державу, наш прапор. Підступно б’є ракетами по містах і селах, де майорять синьо-жовті стяги. Але йому не вдасться досягти своїх цілей. Ми вистоїмо! І наш прапор, потужний символ свободи й незламності, відомий нині в усьому світі, майорітиме над кожним звільненим українським містом і селом. Символ боротьби і перемоги! Слава Україні!🇺🇦»

12:15 28.01.2024

Філіп Пронін: «Полтавщина – край мальовничої природи, яку маємо зберегти і для нащадків»

Природно-заповідний фонд області розширився на 1200 гектарів. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін під час брифінгу, де прозвітував про 100 днів на посаді. «Полтавщина – край мальовничої природи, яку маємо зберегти і для нащадків. Цієї осені з’явилися ботанічний і два ландшафтні заказники. Збільшилися площі регіонального ландшафтного парку «Диканський» і чотирьох заказників місцевого значення. По деяких об’єктах рішення не могли прийняти роками. Тепер ці заповідні території є, і кожен може їх відвідати», – розповів Філіп Пронін.

11:30 28.01.2024

Пожежу, що виникла внаслідок ворожого удару по промисловому обʼєкту, ліквідовано

Більше півтори сотні рятувальників гасили вогонь на площі понад 1000 м² у Кременчуцькому районі. Залучали майже 50 одиниць техніки. У ліквідації пожежі брали участь і спеціалісти з сусідніх областей. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

11:15 28.01.2024

Ворог ударив по Полтавщині двома балістичними ракетами

Учора ворог атакував Полтавщину двома балістичними ракетами. Є влучання в промисловий обʼєкт на території Кременчуцького району, що спричинило пожежу. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

08:45 28.01.2024

Працюємо над зміцненням і розвитком економіки в регіоні, – Філіп Пронін

На Полтавщині створюють сприятливі умови для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання для тих, хто хоче розпочати власну справу. 6 підприємств отримали гранти на переробку, щоб придбати необхідне обладнання, і мають створити близько 100 нових робочих місць. Ще більше 200 підприємств мають позитивні рішення по мікрогрантах, і це ще додатково понад 400 нових робочих місць. Ветерани створюють власні бізнеси. Про це розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін, підбиваючи підсумки роботи 100 днів команди облвійськадміністрації.

08:30 28.01.2024

Попри різні виклики, Україні вдалося зберегти міжнародну увагу до нашої битви за незалежність – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки! Завершуємо цей день, цей тиждень, вже час підбивати перші підсумки цього січня – для України, для наших відносин з партнерами. Попри різні виклики й багато складнощів, Україні вдалося зберегти міжнародну увагу до нашої, української битви за незалежність. Вдалося додати нашій державі ще більше стійкості – саме того, що є головним аргументом у міжнародній комунікації. Те, на що ви здатні. Те, що ви здатні витримати. Те, через що ви здатні пройти. Світ звертає увагу на стійких та сміливих.

08:00 28.01.2024