Ворог ударив по Полтавщині двома балістичними ракетами

Учора ворог атакував Полтавщину двома балістичними ракетами. Є влучання в промисловий обʼєкт на території Кременчуцького району, що спричинило пожежу. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

08:45 28.01.2024

Працюємо над зміцненням і розвитком економіки в регіоні, – Філіп Пронін

На Полтавщині створюють сприятливі умови для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання для тих, хто хоче розпочати власну справу. 6 підприємств отримали гранти на переробку, щоб придбати необхідне обладнання, і мають створити близько 100 нових робочих місць. Ще більше 200 підприємств мають позитивні рішення по мікрогрантах, і це ще додатково понад 400 нових робочих місць. Ветерани створюють власні бізнеси. Про це розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін, підбиваючи підсумки роботи 100 днів команди облвійськадміністрації.

08:30 28.01.2024

Попри різні виклики, Україні вдалося зберегти міжнародну увагу до нашої битви за незалежність – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки! Завершуємо цей день, цей тиждень, вже час підбивати перші підсумки цього січня – для України, для наших відносин з партнерами. Попри різні виклики й багато складнощів, Україні вдалося зберегти міжнародну увагу до нашої, української битви за незалежність. Вдалося додати нашій державі ще більше стійкості – саме того, що є головним аргументом у міжнародній комунікації. Те, на що ви здатні. Те, що ви здатні витримати. Те, через що ви здатні пройти. Світ звертає увагу на стійких та сміливих.

08:00 28.01.2024

Майже 14 тисяч малозабезпечених сімей на Полтавщині щороку отримують соціальну допомогу від держави. Це грошова виплата у розмірі, що залежить від складу та середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. «Найбільша цінність країни – її люди, тому вкрай важливою є підтримка вразливих верств населення. Середній розмір допомоги – понад 4 тис. грн щомісячно для малозабезпечених та понад 8,3 тис. грн для малозабезпечених багатодітних родин. Торік на такі виплати спрямували більше 550 млн грн із державного бюджету», – розповів Філіп Пронін.

12:45 27.01.2024

На Полтавщині розробили Реєстр соціальних послуг

Підтримка соціально-незахищених жителів області – у фокусі роботи команди ОВА. На цьому наголосив начальник Полтавської облвійськадміністрації Філіп Пронін, підбиваючи підсумки роботи на посаді за 100 днів. Один з інструментів допомоги – обласні програми. Це виплати військовим, їхнім родинам, людям з інвалідністю, вразливим категоріям. «Працюємо, щоб якомога більше сімей мали свої домівки. Молоді родини та сім’ї з сільських територій користуються обласними програмами забезпечення житлом», – зазначив Філіп Пронін.

12:40 27.01.2024

Розширення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Домашнє насильство – ганебне явище, якому не місце в цивілізованому суспільстві, але на жаль, враховуючи воєнні реалії сьогодення: кардинальна зміна звичного способу життя, соціальна напруга та низка факторів впливають негативних за стан справ в багатьох сім’ях, незалежно від рівня їх фінансових достатків та побутових умов. Тому протидія насильству, а також забезпечення підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі є одним із пріоритетів державної соціальної політики.

11:15 27.01.2024

Філіп Пронін підбив підсумки роботи команди за 100 днів

В офіційному медіацентрі Полтавщини начальник ОВА Філіп Пронін озвучив ключові результати роботи команди за 100 днів. Викриття корупційних схем, допомога військовим, підготовка до опалювального сезону та стабільна робота об’єктів критичної інфраструктури, розвиток бізнес-середовища області, підтримка соціально незахищених жителів області та ВПО – ці теми постійно у фокусі.

13:15 26.01.2024

Державна підтримка сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Сім'я є природним середовищем первинної соціалізації дитини, джерелом її матеріальної та емоційної підтримки, засобом збереження і передання культурних цінностей. Збільшення соціального явища, яким є сирітство – є ще один із трагічних впливів воєнного стану та вкрай болючою темою. Розвиток сімейних форм виховання дітей, які залишились без батьківської опіки, є незмінним державним пріоритетом та у фокусі роботи органів соціального захисту області. До таких форм усиновлення, опіка або піклування, прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу.

13:15 26.01.2024

На Полтавщині ветерани війни та члени їхніх родин можуть звернутися за безкоштовною психологічною допомогою та онлайн-консультацією. Її надають психологи, психотерапевти та лікарі-психіатри у межах PSY-марафону (https://poda.gov.ua/news/165954) “Зроби перший крок”. Фахівці допомагають відновити ментальний ресурс, навчитися долати негативний вплив війни. Конфіденційність та дотримання етичних професійних стандартів гарантовані. Марафон триває в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”, ініційованої першою леді Оленою Зеленською за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я при КМУ.

13:00 26.01.2024