Уся логістика у війську має стати швидшою – звернення Президента України

Уся логістика у війську має стати швидшою – звернення Президента України Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Перше – Ставка. Сьогодні було особливе засідання – за безпосередньої, очної участі всіх основних командувачів і керівників операцій. Разом із Головкомом, Генштабом, Міноборони, Мінстратегпромом, Мінцифри детально проаналізували забезпечення снарядами та дронами. Розподіл між бригадами та підрозділами. Щоденні потреби. Фактичні витрати. Головне – уся логістика має стати швидшою. Обговорили також відкриття нових ліній виробництва зброї та боєприпасів в Україні – на наших підприємствах та разом із партнерами.

08:00 10.01.2024

2023 рік дав старт масштабним археологічним дослідженням Котелевського городища

Наразі у блозі Євразійського відділу Deutsches Archäologisches Institut опубліковано попередні результати досліджень Котелевського городища експедицією ІКЗ «Більськ» у 2023 році. Надзвичайно важливо, що ця пам'ятка вивчається археологами навіть в умовах воєнного стану в країні! Дослідження 2023 року здійснено за масштабної підтримки Німецького археологічного інституту, у рамках проєкту «Documenting, Recording and Saving Ukrainian Archaeological Heritage».

17:00 09.01.2024

Телефони, які насправді, краще б не знадобилися

Корисні телефони, які насправді, краще б не знадобилися. Але війна триває зі своїми наслідками. Корисні телефони, які насправді, краще б не знадобилися. Але війна триває зі своїми наслідками. Як оформити документи для отримання посвідчення членам сімей військовослужбовців, які загинули, або зникли безвісти при проходженні військової служби.

15:15 09.01.2024

Поговоріть про своє ментальне здоров'я із сімейним лікарем

Не варто недооцінювати вплив ментального здоров'я на фізичне. Особливо він посилився під час війни, коли суттєво зросли навантаження на психіку кожного з нас. Зокрема й тому фахівці первинної ланки (серед них і сімейні лікарі) наразі навчаються за програмою ВООЗ mhGAP. Отримані знання дозволяють їм виявляти проблеми з ментальним здоров’ям, які також можуть вплинути на здоров’я фізичне.

11:00 09.01.2024

Як підтримати дитину, якщо її рідні на війні

Коли рідні чи близькі нам люди йдуть на фронт, це випробування і подвійний стрес для всієї родини. Та ще складніше дати собі раду з цим малечі, яка не має відповідей на безліч запитань і сприймає реальність дещо інакше. Сьогодні тисячі українських дітей чекають з фронту дідуся, брата, маму чи тата, а дехто і обох батьків. В цей період малеча особливо вразлива і як ніколи потребує підтримки.

10:45 09.01.2024

Стартує конкурс грантів на підтримку адвокаційних кампаній для захисту прав та інтересів ВПО

Для втілення своїх проєктів відібрані кандидати отримають грант у розмірі до 4,5 тисяч доларів США. Конкретний їхній розмір та період реалізації будуть визначені залежно від специфіки затвердженого проєкту. Конкурс має на меті підтримати громадські організації, ініціативні групи, групи ВПО, представників громадського сектору і членів приймаючих громад у здійсненні діяльності, спрямованої на:

08:40 09.01.2024

Терорист повинен платити найбільше за шкоду від терору, і Росія заплатить – звернення Президента України

Короткий звіт за цей день. Три міжнародні розмови сьогодні. Спочатку – Емір Кувейту. Я подякував за підтримку незалежності й територіальної цілісності нашої держави. Розповів про ситуацію з російським терором – про постійні ракетні удари, удари дронів по наших містах і селах. Запевнив, що попри все Україна залишиться одним із донорів глобальної продовольчої безпеки та загалом стабільності. Ми незмінно підтримуємо міжнародне право та цінуємо всі зусилля партнерів, що допомагають нам і таким чином – власній безпеці.

08:00 09.01.2024

На Полтавщині стартують «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»: зареєструвалася 61 команда

Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін презентував старт «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» в області. Це загальнонаціональний проєкт фізичного виховання школярів. Змагання проводитимуть щорічно з 5 видів спорту: баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідингу.

16:45 08.01.2024

Цифровізація громад: які результати діджитал-проєктів у регіонах

Цифровізація регіонів – один з головних складників трансформації України. Для прискорення змін у цьому напрямі Мінцифра запровадила нові посади в обласних державних (військових) адміністраціях — заступників з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (СDTO). Упродовж чотирьох років CDTO успішно впровадили понад 210 унікальних міжгалузевих проєктів. Це дало змогу реалізувати ініціативи з регіональної цифровізації в різних областях України:

16:15 08.01.2024